خرید شومیز عمده | تولیدی شومیز مانگوپ

مانگوپ
رضایت مشتریان

ضمانت رضایت از خرید

مانگوپ
ارسال به سراسر کشور

تهران و همه شهرستان ها

مانگوپ
روش های پرداخت

آنلاین و کارت به کارت بانکی

مانگوپ
7 روز ضمانت تعویض

تعویض کالا در صورت عدم رضایت

مجموعه تولیدی شومیز مانگوپ با سابقه بیش از ۳۵ سال همواره سعی داشته رضایت مشتریان خود را جلب کند. شما به عنوان فروشنده شومیز و صاحب مزون به راحتی از سراسر کشور میتوانید جدید ترین محصولات شومیز عمده مانگوپ را با قیمتی ارزان به روش اینترنتی سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن سفارشتان برای فروشگاه شما با روش های ارسال دلخواه و مختلف ارسال شود.

معرفی بهترین تولیدی شومیز

تولیدی شومیز یکی از کارهای مهم و منحصر به فردی است که با طراحی شومیز های متنوع و گوناگون باعث میشود که قدرت انتخاب بیشتری را در لباس مورد علاقه خودتان داشته باشید. هر چه رنگ و طرح و جنس شومیز متفاوت تر باشد قدرت فروش عمده یا تولید عمده ی شومیز بیشتر میشود. از جمله مزایایی که باعث افزایش قدرت انتخاب شومیز نسبت به لباس های دیگر مثل کت و دامن یا پیراهن میشود داشتن طرح و جنس  متفاوت و خاص نسبت به بقیه ی لباس ها است.

شومیز ها با جنس خاص و ویژه ای که دارند باعث می شوند که در تمامی فصول سال بشود از آنها استفاده کرد. این لباس های خاص و ویژه را میتوان هم به صورت انلاین و هم در بازار های مانتو و لباس خریداری کرد.

شومیز چیست؟

شومیز یک نوع پیراهن زنانه ای است که یا در جلوی آن دکمه میخورد و یا جلو بسته است و دارای طرح متفاوتی می باشد. این لباس های زیبا بیشتر از جنس حریر دوخته می شود که در بین افراد بسیار طرفدار دارد. پارچه ی حریر با داشتن حالتی بدن نما می تواند به تنوع مدل در شومیز کمک کند .میشود قسمتی از شومیز را تنها از این جنس حریر دوخت و برای قسمت های دیگر مانند آستر از جنس های دیگر استفاده کرد.

برای خرید شومیز می توانید به صورت حضوری و یا به صورت آنلاین خرید کنید. شومیز عمده در فروشگاه های عمده ی لباس موجود می باشد و شما میتوانید با خرید عمده ی آن ها باعث افزایش رونق تولید شوید‌.

کاربرد‌های متنوع شومیز

میشود شومیز را به عنوان زیر مانتو برای مانتوهای جلو باز پوشید.

بهترین تولیدی شومیز

همانطور که میدانید تولید یک محصول با کیفیت نقش به سزایی در فرایند فروش دارد. در این قسمت نیز باید گفت یک تولیدی شومیز با در نظر گرفتن میزان کیفیت پارچه ای که در تولیدی شومیز استفاده می شود یا طراحی و رنگ بندی پارچه در تولیدی شومیز باعث افزایش میزان فروش عمده شومیز در بازارهای رقابتی برای افزایش و جذب سرمایه است.

تنوع رنگ بندی در تولید شومیز

برای خرید شومیز عمده از یک فروشگاه یا تولیدی عمده شومیز اولین چیزی که مد نظر قرار می دهیم رنگ شومیز است. اگر یک شومیز زیبا با طراحی دلنشین را انتخاب کنیم و از رنگ آن راضی نباشیم شاید برای خرید آن دو دل شویم. در حالت دیگر اگر بخواهیم از یک تولیدی شومیز اقدام به خرید شومیز عمده کنیم باید رنگ های متنوعی را برای فروش مد نظر بگیریم تا به سلیقه ی تمامی مشتریان احترام گذاشته شود.مثلا اگر تنها شومیزی با رنگ مشکی انتخاب کنیم دست خریدار شومیز رنگ های روشن را می بندیم و باعث عدم افزایش فروش عمده شومیز میشویم.

طراحی متفاوت شومیز

شومیز ها علاوه بر جنس و رنگ باید دارای طرح متفاوت باشند. مثلا اگر تمام شومیز های یک فروشگاه دارای طرح گل باشند و مشتری از آن طرح خوشش نیاید برای خرید شومیز با طرح متفاوت و جدیدتر به فروشگاهی دیگر می رود و قدرت فروش شما پایین می آید. پس برای خرید شومیز های رنگارنگ با جنس های مختلف از یک تولیدی شومیز باید طرح متفاوت و خاص آن را نیز برای سلایق گوناگون مد نظر قرار داد.

جنس شومیز

امروزه خرید شومیز با پارچه ی حریر بیشتر از شومیز ها با پارچه های متفاوت  دیگر فروش دارد زیرا لختی و نرمی این پارچه جذابیت به سزایی در بین خانم ها دارد. طراحی شومیز با یک پارچه ی حریر که دارای رنگ دلنشینی است نه تنها باعث افزایش قدرت فروش عمده آنها میشود بلکه باعث ایجاد بازار رقابتی برای جذب مشتری نیز می شود. در پایان این مقاله باید گفت هرچه جنس و رنگ‌و طرح یک شومیز متفاوت تر باشد دست خریدار و فروشنده یا حتی تولیدی عمده شومیز نیز برای افزایش فروش شومیز عمده بیشتر شده و قدرت انتخاب بیشتری را به خریدار شومیز می دهد. شومیز عمده را باید از تولیدی های عمده شومیز خریداری کرد زیرا فروش عمده یعنی فروشی که به صورت بسته بندی باشد و به صورت تکی به فروش نخواهد رسید.

سیستم فروش شومیز فقط به صورت عمده است؟

سیستم فروش و عرضه مانگوپ فقط به صورت عمده بوده و برای خرید از این مجموعه حتما باید فروشگاه یا مزون فیزیکی داشته باشید.

ارسال سفارشات شومیز عمده به چه شکل است؟

ارسال سفارشات ثبت شده برای شهرستان های مختلف، از طریق باربری های مختلف (باربری وطن، تیپاکس و یا ترمینال) انجام میگردد و برای تهران از طریق پیک یا آژانس انجام خواهد شد.

هزینه ارسال سفارشات چقدر است؟

هزینه ی ارسال سفارشات بسته به حجم و وزن و مقصد خریدار دارد.

خرید شومیز عمده از مانگوپ به چه صورت است؟

خریدار گرامی میتواند از بسته بندی های تعریف شده برای هر محصول سفارش خود را ثبت نماید.

×