تاریخ امروزسه شنبه , 6 اسفند 1398
انتخاب مانتو بر اساس رنگ پوست

راهنمای کامل انتخاب مانتو بر اساس رنگ پوست

انتخاب مانتو به سلیقه و علاقه افراد بستگی دارد. برخی از خانم ها رنگ های شاد و برخی دیگر رنگ های خنثی را برای مانتو بیشتر می پسندند. برخی از رنگ ها مناسب محیط های اداری و برخی دیگر مناسب تفریح و گردش هستند. انتخاب مانتو امری دشوار و وقت گیر است که گاه چندان رضایت بخش هم نیست. انتخاب مانتو با توجه به رنگ چهره ترفندی هوشمندانه است که زیبایی و خوش فرم شدن را تداعی می کند. در این مطلب اصول انتخاب مانتو بر اساس رنگ پوست را از مانگوپ – عمده فروشی مانتو می خوانید:

انتخاب مانتو برای پوست های روشن

افرادی با پوست روشن که معمولا چشم های رنگی دارند در انتخاب مانتو دقت بیشتری داشته باشند. مو بلوندها و چشم رنگی های سفید پوست بهتر است از رنگ هایی که متضاد با رنگ پوست استفاده کنند. رنگ های ملایم انتخاب مناسبی برای افراد بسیار سفید پوست نیست و موجب رنگ پریدگی پوست می شود. مانگوپ با بیش از سی سال تجربه در زمینه عمده فروشی مانتو، رنگ های قهوه ای، بژ، آبی روشن و آبی سیر را برای پوست های روشن انتخابی مناسب دانسته و پیشنهاد می کند در انتخاب مانتوی سفید رنگ، زرد، نارنجی، ارغوانی، صورتی و قرمز احتیاط بیشتری داشته باشید.

انتخاب مانتو برای پوست های تیره

افرادی با پوست تیره اغلب دارای موهایی تیره، مشکی یا قهوه ای هستند و چشمانی سیاه یا قهوه ای تیره دارند. جذابیت چهره افرادی با پوست تیره در انتخاب رنگ مناسب مانتو بیشتر دیده شده و زیبایی چهره چند برابر می شود. رنگ های تیره، مشکی و سورمه ای مناسب افرادی با پوست تیره نیست و چهره را تیره تر نشان می دهد. در خارج از محل کار و محیط های رسمی، استفاده از رنگ های تیره را فراموش کنید. لباس های رسمی با رنگ های تیره مناسب چهره شما نیست. قهوه ای تیره، فیروزه ای تند، سبز یشمی، قرمز تیره، مشکی را برای دیگران بگذارید. در کانال تلگرام مانگوپ می توانید انواع مانتوهای تابستانه با رنگ سفید، صورتی، آبی روشن، خاکی و طوسی ملایم را ببینید که مناسب پوست های تیره تر است.

انتخاب مانتو برای پوست های معمولی

اغلب افراد دارای پوست معمولی هستند و طیف رنگی خیلی روشن و یا خیلی تیره را ندارند. افرادی با رنگ پوست معمولی در انتخاب مانتو انتخاب های بیشتری دارند و می توانند از رنگ های متنوع تری استفاده کنند. رنگ های تیره و روشن مانتو هر دو با رنگ پوست های معمولی در تضاد هستند و زیبایی چهره را نمایان می کنند. بهتر است قسمت بالاتنه مانتو دارای رنگی هماهنگ با رنگ چشم داشته باشد تا جلوه خاصی به چهره دهد.
نکته: هرگز مانتویی مشابه رنگ پوست را انتخاب نکنید این امر بدترین انتخاب در خرید مانتو است که موجب نارضایتی خواهد شد. این قانونی کلی برای هر رنگ پوستی است.

اشتراک‌گذاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *