مانگوپ عمده فروشی مانتو در سراسر ایران، فروش تابستانه خود را آغاز کرد. طرح های فوق العاده شیک مانتو مانگوپ همواره با استقبال بی نظیری از سوی خانم ها و دختر خانم های با سلیقه روبرو شده . مانتو تابستانه مانگوپ تحولی بزرگ در عمده فروشی مانتو و پخش عمده مانتو به وجود آورده و رضایت خریداران را جلب کرده است.

جنس مانتو تابستانه

ویزگی اصلی مانتو تابستانه راحتی و سبکی آن است. پوشاک تابستانی نباید مانع از تعریق شده و گرما را افزایش دهند. به این جهت انواع مانتو تابستانه مانگوپ از جنس خنک و الیاف طبیعی تهیه شده و سطح پوست را خنگ نگه می دارد. پارچه هایی با الیاف نخی، کتان و پنبه ای متداول ترین متریال برای دوخت مانتو تابستانه هستند. استفاده از الیاف ابریشم طبیعی برای مانتوهای مجلسی تابستانه نیز مناسب است. پارچه های مناسب با الیاف طبیعی وزن کمتری دارند و برای دوخت مانتوهای سبک تابستانه مناسب تر هستند.

رنگ مانتو تابستانه

صرف نظر از مد و رنگ سال، همیشه لباس های تابستانی از تنوع رنگی بیشتری برخوردارند. انتخاب مانتو تابستانه با رنگ روشن میزان تعریق را کاهش داده و احساس گرما و دمای زیاد را از بین می برد. در محیط های غیر رسمی از مانتوهای رنگ شاد برای فصل تابستان استفاده کنید تا تفاوت را احساس کنید. کانال تلگرام مانگوپ انواع مانتو تابستانه با رنگ های روشن و شاد را برای فروش عمده عرضه می کند.

راحتی مانتو مانگوپ

راحتی و سبکی ویژگی اصلی مانتوهای تابستانه مانگوپ است. بر خلاف پوشاک زمستانی، اغلب مانتوهای فصل تابستان دارای طرح های ویژه و کمی آزادتر در نظر گرفته شده تا گردش هوای مناسب تری داشته باشد. استفاده از پوشاک تنگ و چسبان در فصول گرم سال، موجب افزایش گرما و تعریق خواهد شد. مانتو مانگوپ عمده فروشی مانتو در سراسر ایران، راحتی و زیبایی را در طرح های تابستان یکجا عرضه کرده است.

کیفیت مانتو تابستانه مانگوپ

استفاده از پوشاک بی کیفیت در شان بانوان شیک پوش ایرانی نیست. این اصل مهمی است که در طرح های تابستانه مانتو مانگوپ مورد توجه قرار گرفته است. انتخاب پارچه، دوخت و تمیزکاری سه عنصر مهم در کیفیت پوشاک است که همواره در عمده فروشی مانتو مانگوپ لحاظ می شود. راحتی، تنوع رنگ، جنس مناسب و خنکی پارچه، طرح های متنوع و شیک به همراه قیمت مناسب از ویژگی های اصلی مانتو تابستانه در این تولیدی است که همیشه مورد رضایت خریداران قرار گرفته است.

برای دیدن جدیدترین مدل های تابستانه مانتو به کانال رسمی ما مراجعه کنید هم اکنون طرح های جدید مانتو جلوباز، مانتو اسپرت تابستانه، مانتو مجلسی، مانتو پشت پیلی دار بر روی کانال قرار گرفت.